گالری عکس نوزاد | آتلیه نوزاد | گالری نوزاد

گالری عکس نوزاد و برخی نمونه های عکس نوزاد اتلیه زویا

این نوزادان کمتر از 2 ماه سن دارند و در اتلیه نوزاد زویا

عکاسی شده اند.اتلیه نوزاد،زویا،اتلیه زویا،اتلیه نوزاد  تخصصی، اتلیه کودک در کرج، اتلیه تخصصی نوزاد، اتلیه کودک با تجربه و خلاق در کرج

آتلیه تخصصی نوزاد زویا مفتخر است که در زمینه عکاسی نوزاد و عکاسی کودک و نوزاد به خاطر سالها تجربه از تبهر خاصی برخوردار است.

در نظر مشتریان اتلیه نوزاد زویا، عکاسی از نوزاد و عکاسی کودک، حرفه ی بسیار سخت و ظریفی است که هر روز تجارب تازه ای برای عکاس به همراه دارد و این صحیح است. یک عکاس نوزاد باید نوزادان را دوست بدارد، فرم دهد، روحیات و شرایط سنی نوزاد و کودک را درک کند، مهارت ژست دادن به نوزاد در زمان خواب را برای عکاسی نوزاد داشته باشد و در عکاسی کودک و نوزاد خلاق باشد.اتلیه نوزاد،عکاسی نوزاد،آتلیه نوزاد تخصصی،اتلیه نوزاد،اتلیه کودک..اتلیه نوزاد حرفه ای زویا..اتلیه، تخصصی، نوزاد..

در این سنین ،بویژه پیش از 25 روز

حالات ، تناسبات بدن و فرم بدن ،با یک نورپردازی مناسب عکس نوزاد و بکار گرفتن تکنیکهای دیگر در اتلیه نوزاد، عکسهای آنها را جذاب می کند. از آنجا که نوزادان در این سن بیشتر ساعات روز را در خواب هستند و زمان حضور آنها برای عکاسی نوزاد در اتلیه نوزاد تا حدودی طولانی است اما فرصت برای عکاسی نوزادی از زمان خوابشان به ویژه در حالت دمر، راحت تر از نوزادان دیگر مهیا می شود.عکسهای سیاه و سفید و بدون لباس برای عکس نوزاد بسیار زیباست. تجربه به ما در اتلیه نوزاد و نوزاد نشان داده است که لباس در تن نوزاد کوچکتر از 25 روز عمدتاً بد فرم و مچاله می شود و زیبایی بدن آنها را می پوشاند و معمولاً به زیبایی عکس نوزاد صدمه نیز می زند. ما در اتلیه نوزاد بجای لباسهای معمول از لباس،کلاه و زیورآلات خاص اتلیه نوزاد و کودک خودمان استفاده می نماییم. ما از فونها و لوازم خاصی بهره می گیریم که متعلق به اتلیه عکس نوزاد زویا می باشند و اصلا نیازی به آوردن وسایل توسط والدین به اتلیه نوزاد ما نیست. شما می توانید از امکانات خاض اتلیه نوزاد ما نیز بصورت رایگان استفاده نمایید. نمونه های لباس و وزیورآلات خاص اتلیه نوزاد زویا را در صفحه چرا آتلیه عکس زویا در سایت جدید اتلیه کودک زویا مشاهده نمایید.آتلیه نوزاد خوب با عکس نوزادان تازه به دنیا آمده ایرانی در کرج و استان البرز،اتلیه کودک، اتلیه عکس کودک، اتلیه نوزاد خوب و با تجربه ..اتلیه عکاسی کودک، عکاسی کودک حرفه ای در کرج

اتلیه نوزاد زویا

 

برای اطلاعات کامل راجع به سبک و سیاق و شرایط اتلیه نوزادفتوزویا(photozoya) در عکاسی کودک و نوزاد و گرفتن نتیجه بهتر، گالریهای دیگر سایت اتلیه نوزاد زویا را در سایت جدید آتلیه عکس زویا ملاحظه نمایید.

 

www.photozoya.ir

-آتلیه عکس نوزادphotoaoya.com-،فتوزویا،، اتلیه تخصصی نوزاد  با عکاس خانم صبور و با تجربه..photozoya.com

آتلیه زویا، اتلیه عکس زویا، اتلیه عکاسی زویا، اتلیه عکس زویا، زویا توکلی، اتلیه زویا توکلی

آتلیه نوزاد-اتلیه نوزاد-گالری عکس نوزاد ،اتلیه عکس نوزاد...

آتلیه نوزاد زویا


ما همچنين سئوالات رایج مشتریان گالری عکس نوزاد زویا را از قبیل نحوه رزو وقت ،امکانات آتلیه نوزاد ،وسایل مورد نیاز برای عکاسی از نوزاد،فونها، دکورها،روش کار و غیره را در صفحه ساعتی در آتلیه کودک بطور مفصل شرح داده ایم.اشانتیونها و هدایای فصلی اتلیه کودک را نیز در لینکی به همین نام مشاهده نمایید.عکاس نوزاد،زویا بهترین اتلیه کودک در کرج

عکس نوزاد خوابیده در آتلیه عکاسی زویا


اتلیه حرفه ای عکس نوزاد زویا شعبه ای ندارد.


اتلیه نوزاد حرفه ای با دکورهایخاص نوزادی

 

سبد حصیری عکس نوزاد بالا را نیز خودم با دستهای خودم بافتم و قصدم این بود که که بسیار خاص تر و متفاوت تر از سبد های بازاری باشد و سعی نمودم نظم زیادی در بافت آن بکار نبرم.

زویا توکلی

دکر خاص عکس نوزاد که به تازگی آماده شده.


اتلیه نوزاد در کرح

آتلیه عکس نوزاد زویا دکورهای بسیاری برای سنین مختلف تدارک دیده است.


عکاسی از نی نی در اتلیه نوزاد


نوزاد در خواب


آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی بصورت عکس نوزاد بالا صرفا برای نوزادان حدود 20 روز تا یک ماه که در صورتی که خواب بسیار سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد.

نوزاد یک ماهه در آتلیه به خواب رفته است

 

عکسهای سیاه و سفید نوزاد نیز بسیار زیبا است.

بعضی نوزادان نیز بسیار صبور ،آرام و خوش خواب هستند که خوش به حالشان چون بیشتر تایمی که در آتلیه به سر می برند را خوابند و من فرصت بسیاری برای عکاسی خواب نوزاد دارم.

نوزاد زیبا در اتلیه


آتلیه عکاسی از نی نی و نوزاد


آتلیه در کرج


نی نی نازی که در آتلیه از وی عکاسی شده است.نی نی و نوزادعکس نوزاد در سبد حصیری زیبا در حالی که در آتلیه عکاسی به خواب رفته است.


برای عکاسی نوزاد در سبد های عمودی آتلیه مانند سبد بالا نوزاد شما باید در حالت خواب عمیق باشد و حتما بایستی در حالت دمر قرار بگیرد و در صورتی که بیدار باشد و یا برای حالت گرفتن به دلیل هشیاری مقومت نماید عکاسی از نوزاد در این سبد ها دشوار یا غیر ممکن خواهد بود.آتلیه نوزاد زویا با دکورها و وسایل فوقالعاده-آتلیه عکس نوزاد-آتلیه نوزاد خوب و حرفه ای در کرجیک سایت با تعداد زیادی عکس از نوزاد و نی نی


نوزاد 1 ماهه در سبد حصیری در آتلیه خوابیده است.


آتلیه کودک در کرج

 

نوزاد خوشگل دختر و عکس نوزاد با تل نباتی

 

عکس نوزاد با پر آبی در فون آبی


نوزاد در حالت خواب

عکس بالا مخصوص نوزادانی است که خواب بسیار سنگین دارند و  عکاسی آن فقط در حالت خوابیده و دمر قابل انجام است.


پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی نوزاد زویا


 عکاس کودک-گالری کودک ایرانی-عکس کودک و نوزاد


عکاسی نوزاد بصورت عکس بالا صرفا برای نوزادان حدود یک ماه که خواب سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد. نوزاد عکس بالا (روشا کوچولو) در هنگام گرفتن این عکس 35 روزه بوده  است. عکس بالا از نوزادان پسر نیز پرفته می شود.

پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی زویابرای ساخت دکور عکس بالا از یک سبد حصیری برای پایه کار استفاده شد و حدود 80 دکمه در سایزهای مختلف و با رعایت هارمونی گرم کرم ، قهوه ای و صورتی خریداری شده و با چسب مخصوص بر روی سبد چسبانده شده اند . برای تزئین لبه های سبد نیز از طناب کنفی استفاده نموده ام . یک هد مخصوص هم که پسرانه و هم دخترانه  می باشد را برای آن ساخته ام و بیشتر قصدم استفاده از آن برای نوزادان پسر بوده است و برای دختران و هم پسران طراحی شده است.

 

نی نی ها و نوزادان ناز


نی نی ناز و خوشگل

آتلیه عکس نوزاد


عکس نوزاد با شکوفه سفید در دکور مخصوص جنگلیبه آدرس اینستا گرام آتلیه زویا بپیوندید.

baby_photographer_photo_zoya@

آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,

آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com

آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com

آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com

زویا در کرج،در کرج،اتلیه کودک در کرج

photozoya.com


تصویر تصادفی

رأی گیری

هیچ رأی گیری موجود نمی باشد