گالری عکس نوزاد تازه متولد شده | گالری عکس نوزاد | آتلیه نوزاد | گالری نوزاد

گالری عکس نوزاد آتلیه نوزاد زویا

برای گروه سنی 0 تا 2 ماه

این گالری عکس نوزاد شامل تعدادی نمونه عکس نوزاد است که این نوزادان کمتر از 2 ماه سن دارند و یا تازه متولد شده هستند. در صورت تمایل و اطلاع از نحوه عکاسی و لوکیشنهای گروههای سنی دیگر در آتلیه نوزاد زویا، گالریهای دیگر سایت را نیز ببینید و صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ را نیز حتماً بخوانید.عزیزان من فون ها و هدهای جدید و فضاهای پسرانه جدید نیز در راه است.اتلیه نوزاد،زویا،زویا پذیرای همه عزیزان از تمام شهرهای ایران می باشد،اتلیه زویا،اتلیه نوزاد  تخصصی

در این صفحه حدود 30 عکس نوزاد اتلیه کودک زویا قراردارد. به خاطر حفظ کیفیت بهتر عکس ها، حجم عکسها بالا می باشند. برای لود شدن عکسها لطفاً کمی بیشتر صبر نمایید.

عکس بالا از خانم زویا توکلی در جشنواره عکس کومانوا ی مقدونیه 2015 به همراه یک عکس دیگر بر روی دیوار رفت.جشنواره عکاسی کومانوا هر ساله برگزار میگردد و توسط فدراسیون جهانی هنر عکاسی،انجمن عکاسان آمریکا و 4 سازمان عکاسی دیگر برگزار و داوری میگردد.

آتلیه نوزاد زویا مفتخر است که در زمینه عکاسی نوزاد از تبهر خاصی برخوردار است و پزیرای نوزادان بسیاری از سراسر ایران بوده و هست .عکاسی از نوزاد حرفه ی بسیار سخت و ظریفی است که هر روز تجارب تازه ای به همراه دارد. یک عکاس نوزاد باید نوزادان را دوست بدارد، بتواند آنها را به درستی حرکت دهد، روحیات و شرایط سنی نوزاد را درک کند، مهارت ژست دادن به نوزادان در زمان خواب را داشته باشد. با علم روانشناسی نوزاد آشنایی داشته باشد، تکنیکها و مهارتهای خاص عکاسی نوزاد را بخوبی بداند و خلاقیت لازم را داشته باشد.اتلیه نوزاد،عکاسی نوزاد،آتلیه نوزاد تخصصی،اتلیه نوزاد

در این سنین حالات ، تناسبات بدن و فرم بدن ،با یک نورپردازی مناسب عکس نوزاد و بکار گرفتن تکنیکهای دیگر، عکسهای آنها را جذاب می کند. از آنجا که نوزاد ان در این سن بیشتر ساعات روز را در خواب هستند و زمان حضور آنها برای عکاسی در آتلیه تا حدودی طولانی است، فرصت برای عکاسی نوزادی از زمان خوابشان به ویژه در حالت دمر، راحت تر از نوزادان دیگر مهیا می شود. ما شگردهای ویژه و لوازم مخصوصی را برای عکاسی از آنها در نظر گرفته ایم. عکسهای سیاه و سفید در زمان خواب و بیداری و بدون لباس برای نوزاد بسیار زیباست. تجربه به ما نشان داده است که لباس در تن نوزاد 0 تا 2 ماهه عمدتاً بد فرم و مچاله می شود و  زیبایی بدن آنها را می پوشاند و معمولاً به زیبایی عکس آنها صدمه نیز می زند ،پس نهایتا دو دست لباس سرهمی و بادی بدون آستین و برای دختران سارافان چسب یا همان بادی بدون آستین و پاچه کافی است که ممکن است همان هم استفاده نشود. ما در آتلیه نوزاد بجای لباسهای معمول از لباس،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه کودک زویا استفاده می نماییم. ما از فونها ، سبدها و زیر اندازهای خاصی بهره می گیریم که متعلق به آتلیه عکس زویا می باشند و اصلا نیازی به آوردن وسایلی نظیر اینها توسط والدین به آتلیه نوزاد ما نیست مگر اینکه لباس خاصی خودتان تهیه نموده باشید و بایددید برای کدام فضا مناسب است. نمونه های دیگری از عکسهای انوزاد 0 تا 2 ماهه را در گالری عکس کودک برای همه سنین نیز می توانید ببینید. همچنین شما می توانید علاوه بر اسبابهای نوزادتان از امکانات آتلیه نوزاد نیز بصورت رایگان استفاده نمایید و برخی نمونه های لباس و وزیورآلات آتلیه نوزاد زویا را در صفحه لباس ،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه نوزاد زویا مشاهده نمایید.آتلیه نوزاد خوب با عکس نوزادان تازه به دنیا آمده ایرانی در کرج

گالری عکس نوزاد 2 تا 4 ماهه را نیز ببینید  که مشابه همین گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه و تم عکسهای آن نزدیک به نوزادان کوچکترشان نیز هست. در دیگر گالریها نیز عکسهایی از نوزادان این سنین لابه لای دیگر عکسها قرار گرفته است. گالری عکس خواب کودکان و نوزادان نیز توجهتان را جلب خواهد نمود.-آتلیه عکس نوزادphotoaoya.com-،فتوزویا،photozoya.com

خطاب به آنها که نوزاد پسر دارند و تصور میکنند انتخابشان برای فضای عکاسی محدود است:

مادران و پدران گرامی شما می توانید دکورهای جنگلی،سبد بافتنی کنفی با کلاف کاموا ،فونهای سفی یا رنگی ساده،عکس با پتو،سبد با لباس گربه یا لباس گربه با سبد،گاری چوبی ، لانه گنجشگی(جدید) و قایق بادبانی با کلاه دزد دریایی یا کلاه ملوان(جدید است و نمونه بعدا در سایت گذاشته خواهد شد.)

آتلیه نوزاد-اتلیه نوزاد-گالری عکس نوزاد ،اتلیه عکس نوزاد...

آتلیه نوزاد زویا

ما همچنين سئوالات رایج مشتریان گالری عکس نوزاد زویا را از قبیل نحوه رزو وقت ،امکانات آتلیه نوزاد ،وسایل مورد نیاز برای عکاسی از نوزاد،فونها، دکورها،روش کار و غیره را در صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ بطور مفصل شرح داده ایم.اشانتیونها و هدایای فصلی آتلیه را نیز در لینکی به همین نام مشاهده نمایید.عکاس نوزاد،زویا بهترین اتلیه کودک در کرج

 

عکس نوزاد خوابیده در آتلیه عکاسی زویا

اتلیه حرفه ای عکس نوزاد زویا شعبه ای ندارد.

اتلیه نوزاد حرفه ای با دکورهایخاص نوزادی

دکور بالا بیشتر برای پسرها کاربرد دارد و باید حتما خوابشون بسیار عمیق باشه.

سبد حصیری عکس نوزاد بالا را نیز خودم با دستهای خودم بافتم و قصدم این بود که که بسیار خاص تر و متفاوت تر از سبد های بازاری باشد و سعی نمودم نظم زیادی در بافت آن بکار نبرم.

دکر خاص عکس نوزاد که به تازگی آماده شده.

اتلیه نوزاد زویا از دوقلوهای نوزاد نیز عکس میگیرد.

آتلیه عکس نوزاد زویا دکورهای بسیاری برای سنین مختلف تدارک دیده است.

عکاسی از نی نی در اتلیه نوزاد

نوزاد در خواب

آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی بصورت عکس نوزاد بالا صرفا برای نوزادان حدود 20 روز تا یک ماه که در صورتی که خواب بسیار سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد.

به خاطر علاقه زیادی که برخی والدین به دکور جنگلی پیدا نموده اند با استفاده از پروانه های برجسته چاپی برش خورده و شاخه های زیبای انگور کمی تغییر در دکور جنگل بوجود آوردم تا برای عکاسی از نوزاد حدود 20 روز که خواب سنگین داشته باشد ،یک فضای رویایی زیبا فراهم شود.


سخنی با والدین نوزاد:

در جواب به این سئوال همیشگی که آیا بهترین سن برای عکاسی نوزاد حدود 1 تا 2 ماهگی می باشد یا نه،لازم دانستم بگویم که هم بله و هم نه به خاطر اینکه هر نوزادی بر اساس ژنتیک،هوش و شرایط جسمی خود حالات و تواناییهای متفاوتی با یک نوزاد دیگر دارد. نوزادانی که با هوش و کنجکاو هستند یا آنها که شدیدا به صداهای محیط حساس هستند،معمولاً خواب بسیار سبکی دارند و در تایمهای بسیار کوتاه و در حد چند دقیقه ای می خوابند،بنابراین عکاسی از خواب آنها نیز در آتلیه ممکن است مشکل باشد و در مدت زمانی که در آتلیه برای هر نوزاد و والدینش در نظر گرفته ایم، چند باری لازم باشد تا برای خواباندن آنها تلاش شود اما این نوزادان نسبت به بقیه نوزادان شانس بیشتری دارند تا بتوانیم از آنها عکس خواب نیز بگیریم. نوزادانی نیز هستند که کولیک دارند و متاسفانه تعداد آنها نیز امروزه کم نیست  و این نوزادان خواب بسیار سبکی دارند و در زمان بیداری نیز بسیار گریه می کنند و نا آرام هستند و عکاسی از آنها در بیداری نیز دشوار است . این نوزادان که بیماری گوارشی دارند دائم به خاطر دلدردشان از خواب می پرند.نوزادان در هر روز شرایط روحی و جسمی متفاوتی با روزهای دیگر دارند و در آتلیه نیز همینطورند ،بنابر این هر چیزی امکان دارد ولی نوزاد باید به خواب عمیق برود تا بتوان برای عکاسی به وی حالت داد  و سپس عکاسی نمود.در هر حال من تلاش خود را می نمایم که به بهترین نتیجه برسم و از غیر ممکن ،ممکن بسازم و در اکثر مواقع موفق نیز شده ام و عکسهای بسیار زیبا گرفته ام.

بعض نوزادان نیز بسیار صبور ،آرام و خوش خواب هستند که خوش به حالشان چون بیشتر تایمی که در آتلیه به سر می برند را خوابند و من فرصت بسیاری برای عکاسی خواب نوزاد دارم.

در هرصورت میتوان گفت که عکاسی از یک نوزاد که کمتر از دو ماه سن دارد همیشه خیلی مشکل نیست.

البته هر چه به 2 ماهگی نزدیکتر می شوند خواب آنها سبکتر می شود و شانس کمتری برای عکاسی از خواب وجود دارد.

زویا توکلی ،عکاس و مدیر فتوزویا

نوزاد یک ماهه در آتلیه به خواب رفته است

برای گرفتن عکس بالا نوزاد شما باید حدود 20 روز تا 1 ماه سن داشته باشد و خواب وی بسیار عمیق باشد.

عکسهای سیاه و سفید نوزاد نیز بسیار زیبا است.

نوزاد زیبا در اتلیه

آتلیه عکاسی از نی نی و نوزاد

 

آتلیه در کرج

نی نی نازی که در آتلیه از وی عکاسی شده است.

نی نی و نوزادعکس نوزاد در سبد حصیری زیبا در حالی که در آتلیه عکاسی به خواب رفته است.

برای عکاسی نوزاد در سبد های عمودی آتلیه مانند سبد بالا نوزاد شما باید در حالت خواب عمیق باشد و حتما بایستی در حالت دمر قرار بگیرد و در صورتی که بیدار باشد و یا برای حالت گرفتن به دلیل هشیاری مقومت نماید عکاسی از نوزاد در این سبد ها دشوار یا غیر ممکن خواهد بود.آتلیه نوزاد زویا با دکورها و وسایل فوقالعاده-آتلیه عکس نوزاد-آتلیه نوزاد خوب و حرفه ای در کرج

یک سایت با تعداد زیادی عکس از نوزاد و نی نی

نوزاد عکس بالا پسر می باشد.

نوزاد 1 ماهه در سبد حصیری در آتلیه خوابیده است.

آتلیه کودک در کرج

برای عکس در حالت نمونه بالایی نیز خوابیدن عمیق و سن پایین حدود 25 روز مناسب است.عکس بالا برای پسران نیز مناسب است.

نوزاد خوشگل دختر و عکس نوزاد با تل نباتی

نوزاد عکس بالا پسر نوزاد 1.5 ماهه می باشد.

عکس نوزاد با پر آبی در فون آبی اتلیه و نوزاد

نوزاد در حالت خواب

عکس بالا مخصوص نوزادانی است که خواب بسیار سنگین دارند و  عکاسی آن فقط در حالت خوابیده و دمر قابل انجام است.

پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی زویا

 

عکاس کودک-گالری کودک ایرانی-عکس کودک و نوزاد

 

نمای جدید دکور جنگلی از این پس در 3عکس بالا

عکاسی نوزاد بصورت عکس بالا صرفا برای نوزادان حدود یک ماه که خواب سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد. نوزاد عکس بالا (روشا کوچولو) در هنگام گرفتن این عکس 35 روزه بوده  است. عکس بالا از نوزادان پسر نیز پرفته می شود.

ددکور قدیمی جنگلی آتلیه زویا در عکس زیر که به نمای 3 عکس بالا تغییر یافته است در عکس زیر:

پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی زویا


لباس عکس نوزاد بالا هم پسرانه و هم دخترانه است.

عکس با پتو برای پسرانس که کمی قرت بالا گرفتن سر خود را دارند زیباست.

برای ساخت دکور عکس بالا از یک سبد حصیری برای پایه کار استفاده شد و حدود 80 دکمه در سایزهای مختلف و با رعایت هارمونی گرم کرم ، قهوه ای و صورتی خریداری شده و با چسب مخصوص بر روی سبد چسبانده شده اند . برای تزئین لبه های سبد نیز از طناب کنفی استفاده نموده ام . یک هد مخصوص هم که پسرانه و هم دخترانه  می باشد را برای آن ساخته ام و بیشتر قصدم استفاده از آن برای نوزادان پسر بوده است.

دکور بالا هم برای دختران و هم پسران طراحی شده است.

نی نی ها و نوزادان ناز

نی نی ناز و خوشگل

نوزاد پسر و خواهرشنی نی ناز دخترعکس رنگی از نوزاد ترکیبی سیاه و سفید دست نوزاد

بر روی عکسهای کوچک کلیک نمایید و آنها را در سایز کمی بزرگتر ببینید.

نوزاد نازی در خواب در پتوی خودشبره های ناقلا و نوزاد پسر ناز ایرانی

لباس عکس بالا بیشتر برای نوزاد پسر مورد استفاده قرار می گیرد.

آتلیه عکس نوزاد

دو عکس بالا هم دخرانه و هم پسرانه هستند.

عکسهای بدون زیورالات برای دختران نیز زیباست.

نوزاد در دکور خاص عکاسی با تم جنگل

 

به آدرس اینستا گرام آتلیه زویا بپیوندید.


baby_photographer_photo_zoya@

زویا در کرج،در کرج،اتلیه کودک در کرج

Get our toolbar!

persian french

بر چسب های گالری عکس کودک

  • آتلیه کودک،اتلیه کودک,اتلیه،آتلیه عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،

  • آتلیه عکس،آتلیه،گالری عکس کودک،گالری عکاسی،گالری کودک،کودک،نوزاد،اتلیه عکاسی نوزاد،گالری عکس نوزاد،عکاسی تخصصی نوزاد،عکس بارداری،آتلیه بارداری،

  • اتلیه عکس کودک،اتلیه نوزاد،اتلیه عکس،

  • اتلیه کودک تخصصی،عکاسی از دوران بارداری،عکاس دوران بارداری،گالری عکس بارداری،آتلیه عکس بارداری،گالری نوزاد،گالری کودک،عکس نوزاد،لباس نوزاد،آتلیه زویا،بهترین اتلیه در تهران،بهترین اتلیه کودک عکاسی از نوزاد،عکاسی از خواب نوزاد، عکس نوزاد زیبا،نوزاد تازه متولد شده،اتلیه کودک حرفه ای،عکاسی در کرج،عکاس کودک،عکاس،آموزش فتوشاپ،عکس نوزاد خوابیده،بهترین اتلیه کودک کرج،خواب نوزاد،عکس خواب نوزاد،عکس خانوادگی،پرتره نوزاد،عکاسی پرتره کودک،عکس زن باردار،عکس زن حامله،عکس نوزاد،آتلیه تخصصی کودک،اتلیه عکس بارداری،عکس بانوان باردار، عکس پدر و کودک،کودک ناز خوشگل،عکس کودک زیبا،گالری عکس کودک ناز،آتلیه عکاسی بارداری،آتلیه بارداری،عکس آتلیه کودک،آتلیه عکس تخصصی کودک، اتلیه کودک در کرج،آتلیه نوزاد در کرج،اتلیه در تهران،عکاس نوزاد متبهر،اتلیه نوزاد و کودک،عکس نوزاد خوشگل، عکس نوزاد ناز،زیباترین نوزادان،نوزادان ایرانی،عکاسی از نوزاد، عکس نوزاد خوابیده در سبد، گالری عکس خواب نوزاد،خواب نوزادان،نوزاد در خواب،دکور عکس نوزاد،آتلیه خوب در کرج،بهترین عکاسی در کرج،اتلیه عکس کودک کودک در کرج،عکس خانم باردار، نی نی خوشگل،آتلیه عکاسی،در کرج،کودک،عکس کودک ناز،کودک خوشگل،کودک بامزه،آتلیه تخصصی،آتلیه عکاسی حرفه ای،آتلیه کودک با پرسنل خانم،عکس اسپرت ،عکاسی اسپرت،عکس عروس، آتلیه،آتلیه عکس اسپرت،اتلیه عکاسی اسپرت ،آموزش نورپردازی

كاربران آنلاین

ما 7 میهمان آنلاین داریم

تصویر تصادفی

رأی گیری

رای گیری

نتایج