گالری عکس نوزاد تازه متولد شده | گالری عکس نوزاد | آتلیه نوزاد و بارداری

 

گالری عکس کودک و نوزاد 0 تا 2 ماهه

این گالری عکس کودک شامل تعدادی نمونه عکس نوزاد است که این نوزادان کمتر از 2 ماه سن دارند و یا تازه متولد شده هستند.


آتلیه نوزاد-اتلیه نوزاد-گالری عکس نوزاد

در این سنین حالات ، تناسبات بدن و فرم بدن ،با یک نورپردازی مناسب عکس نوزاد و بکار گرفتن تکنیکهای دیگر، عکسهای آنها را جذاب می کند. از آنجا که نوزادان در این سن بیشتر ساعات روز را در خواب هستند و زمان حضور آنها برای عکاسی در آتلیه تا حدودی طولانی است، فرصت برای عکاسی از زمان خوابشان به ویژه در حالت دمر، راحت تر از نوزادان دیگر مهیا می شود. ما شگردهای ویژه و لوازم مخصوصی را برای عکاسی از آنها در نظر گرفته ایم. عکسهای سیاه و سفید در زمان خواب و بیداری و بدون پوشاک برای نوزاد بسیار زیباست. تجربه به ما نشان داده است که لباس در تن نوزاد 0 تا 2 ماهه عمدتاً بد فرم و مچاله می شود و  زیبایی بدن آنها را می پوشاند و معمولاً به عکس آنها صدمه نیز می زند ،پس نهایتا دو دست لباس سرهمی و بادی بدون آستین و برای دختران سارافان چسب یا همان بادی بدون آستین و پاچه کافی است. ما در آتلیه بجای لباس از کلاه، پاپوش و گل سرهای خاص استفاده می نماییم.ما از فونها ، سبدها و زیر اندازهای خاصی بهره می گیریم که متعلق به آتلیه زویا می باشند و اصلا نیازی به آوردن وسایلی نظیر اینها توسط والدین به آتلیه کودک نیست.نمونه های دیگری از این سنین را در گالری عکس کودک برای سنین نیز می توانید ببینید. همچنین شما می توانید علاوه بر اسبابهای نوزادتان از امکانات آتلیه نیز بصورت رایگان استفاده نمایید و برخی نمونه های لباس، کلاه وزیورآلات آتلیه کودک زویا را در صفحه لباس ،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه کودک زویا مشاهده نمایید.

گالری عکس نوزاد 2 تا 4 ماهه را نیز ببینید  که مشابه همین گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه و تم عکسهای آن نزدیک به نوزادان کوچکترشان نیز هست.در دیگر گالریها نیز عکسهایی از نوزادان این سنین لابه لای دیگر عکسها قرار گرفته است. گالری عکس خواب کودکان و نوزادان نیز توجهتان را جلب خواهد نمود.

ما همچنين سئوالات رایج مشتریان گالری عکس کودک زویا را از قبیل نحوه رزو وقت ،امکانات آتلیه ،وسایل مورد نیاز برای عکاسی از نوزاد،فونها، دکورها،روش کار و غیره را در صفحه سئوالات رایج به همراه پاسخ بطور مفصل شرح داده ایم.اشانتیونها و هدایای فصلی آتلیه را نیز در لینکی به همین نام مشاهده نمایید.


عکاسی از نی نی

عکاسی در آتلیه

نوزاد در خواب


نوزاد یک ماهه در آتلیه به خواب رفته است

آتلیه عکاسی از نی نی و نوزاد

 

آتلیه در کرج


یک سایت با تعداد زیادی عکس از نوزاد و نی نی

نوزاد در سبد حصیری در آتلیه خوابیده است.آتلیه کودک در کرج

نوزادی که در آغوش پدر خوابیده و 2 ماه سن داردیک نوزاد و یک پدر نوزاد خوشگل دخترمرسانا شکری عکس نوزاد با پر آبی در فون آبی اتلیه و نوزاد

عکس بالا مخصوص نوزادانی است که خواب بسیار سنگین دارند و  عکاس آن فقط در حالت خوابیده و دمر قابل انجام است.

نوزاد با پر آبی

نوزاد خوابیده در سبد

نوزاد با کلاه شیپوری

استفاده از سبد عکس بالا برای نوزادان حدود 20 روزه تا 1 ماهه ممکن می باشد نه بزرگتر و همچنین به سایز و آرامش روحی نوزاد نیز بستگی دارد.


پسر جنگل

عکاسی بصورت عکس بالا صرفا برای نوزادان حدود یک ماه که خواب سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد. نوزاد عکس بالا (روشا کوچولو) در هنگام گرفتن این عکس 35 روزه بوده  است.

کلاه شکلاتی برای نوزاد

 

نوزاد در حالت خواب

کلاه مخصوصبرای نوزاد دختر در آتلیهحالتی خاص برای خواب نوزاد

نی نی ها و نوزادان ناز

نی نی ناز و خوشگل

نوزاد پسر و خواهرشنی نی ناز دخترعکس رنگی از نوزاد ترکیبی سیاه و سفید دست نوزاد

بر روی عکسهای کوچک کلیک نمایید و آنها را در سایز کمی بزرگتر ببینید.

نوزاد نازی در خواب در پتوی خودشبره های ناقلا و نوزاد پسر ناز ایرانی

عکس از نوزاد در آغوش پدر

نوزاد در دکور خاص عکاسی با تم جنگل

Get our toolbar!

persian french

بر چسب های گالری عکس کودک

آتلیه کودک،آتلیه عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،آتلیه عکس،آتلیه،گالری عکس کودک،گالری عکاسی،گالری کودک،کودک،نوزاد،آتلیه عکاسی نوزاد،گالری عکس نوزاد،عکاسی تخصصی نوزاد،عکس بارداری،آتلیه بارداری،عکاسی از دوران بارداری،عکاس دوران بارداری،گالری عکس بارداری،آتلیه عکس بارداری،آتلیه زویا، عکاسی از نوزاد،عکاسی از خواب نوزاد، عکس نوزاد زیبا،نوزاد تازه متولد شده،عکاس کودک،عکاس،آموزش فتوشاپ،آموزش فتوشاپ تخصصی،عکس نوزاد خوابیده،خواب نوزاد،عکس خواب نوزاد،عکس خانوادگی،پرتره نوزاد،عکاسی پرتره کودک،عکس زن باردار،عکس زن حامله،عکس نوزاد،آتلیه تخصصی کودک،آتلیه عکس بارداری،عکس بانوان باردار،مسابقه خاطره نویسی،آموزش تهیه خوراکی برای کودک،گالری عکس پدر و کودک ،برش عکس با فتوشاپ،برش مو در فتوشاپ،آموزش برش مو،کودک ناز خوشگل،عکس کودک زیبا،گالری عکس کودک ناز،آتلیه عکاسی بارداری،آتلیه بارداری،عکس آتلیه کودک،آتلیه عکس تخصصی کودک، اتلیه کودکان،آتلیه نوزاد،عکاس نوزاد متبهر،اتلیه نوزاد و کودک،عکس نوزاد خوشگل، عکس نوزاد ناز،زیباترین نوزادان،نوزادان ایرانی،عکاسی از نوزاد، عکس نوزاد خوابیده در سبد، گالری عکس خواب نوزاد،خواب نوزادان،نوزاد در خواب،دکور عکس نوزاد،آتلیه خوب، آتلیه عکس کودک و نوزاد ایرانی،عکس خانم باردار، نی نی خوشگل،آموزش غذا،خوراکی،دسر،کرم موزی،آتلیه عکاسی،پوره سیبزمینی،آموزش دسر،شیرینی،غذای کودک، شیرینی کودک،دسر برای کودک،دسر ژله ای،ژله چند رنگ،لازانیا، لازانیای سبزیجات،پوره ذرت، لازانیا با ماهی،لازانیای مرغ،کدو حلوایی، دسر کدو حلوایی،پای شکلات،پای، طرز تهیه پای شکلات،پوره مرغ و جوانه،دونات،پخت دونات،پختن فرنی،پای شکلاتی خوشمزه،جوانه گندم و ماش،پوره نخود سبز و لوبیا ،ژله با ماست،عکس کودک ناز،کودک خوشگل،کودک بامزه،آتلیه تخصصی،آتلیه عکاسی حرفه ای،آتلیه کودک با پرسنل خانم،عکس اسپرت ،عکاسی اسپرت،عکس عروس

كاربران آنلاین

ما 25 میهمان آنلاین داریم

تصویر تصادفی

رأی گیری

رای گیری

نتایج