گالری عکس نوزاد تازه متولد شده | گالری عکس نوزاد | آتلیه نوزاد | گالری نوزاد

این گالری عکس نوزاد شامل نمونه عکس نوزاد و کودک است که این نوزادان کمتر از 2 ماه سن دارند و در اتلیه کودک زویا عکاسی شده اند.اتلیه نوزاد،زویا،اتلیه زویا،اتلیه نوزاد  تخصصی، اتلیه کودک در کرج، اتلیه کودک تخصصی، اتلیه کودک با تجربه و خلاق در کرج

 

آتلیه کودک و نوزاد زویا مفتخر است که در زمینه عکاسی نوزاد و عکاسی کودک به خاطر سالها تجربه از تبهر خاصی برخوردار است و همیشه پذیرای نوزادان و کودکان بسیاری از سراسر ایران بوده و هست .در نظر مشتریان اتلیه کودک زویا، عکاسی از نوزاد و عکاس کودک حرفه ی بسیار سخت و ظریفی است که هر روز تجارب تازه ای برای عکاس به همراه دارد و این درست است اما یک عکاس نوزاد باید نوزادان را دوست بدارد، بتواند آنها را به درستی حرکت دهد، فرم دهد، روحیات و شرایط سنی نوزاد و کودک را درک کند، مهارت ژست دادن به نوزاد در زمان خواب را برای عکاسی نوزاد در خواب داشته باشد. با علم روانشناسی کودک و نوزاد آشنایی داشته باشد، تکنیکها و مهارتهای خاص عکاسی کودک را در اتلیه کودک بخوبی بداند و در عکاسی کودک خلاقیت لازم را داشته باشد.اتلیه نوزاد،عکاسی نوزاد،آتلیه نوزاد تخصصی،اتلیه نوزاد،اتلیه کودک

در این سنین یعنی قبل از 30 روزگی، حالات ، تناسبات بدن و فرم بدن ،با یک نورپردازی مناسب عکس کودک و نوزاد و بکار گرفتن تکنیکهای دیگر در اتلیه کودک، عکسهای آنها را جذاب می کند. از آنجا که نوزادان در این سن بیشتر ساعات روز را در خواب هستند و زمان حضور آنها برای عکاسی در اتلیه کودک تا حدودی طولانی است، فرصت برای عکاسی نوزادی از زمان خوابشان به ویژه در حالت دمر، راحت تر از نوزادان دیگر مهیا می شود. ما شگردهای ویژه و لوازم مخصوصی را برای عکاسی کودک در نظر گرفته ایم. عکسهای سیاه و سفید در زمان خواب و بیداری و بدون لباس برای عکس نوزاد بسیار زیباست. تجربه به ما در اتلیه کودک نشان داده است که لباس در تن نوزادکوچکتر از 30 روز عمدتاً بد فرم و مچاله می شود و  زیبایی بدن آنها را می پوشاند و معمولاً به زیبایی عکس کودک صدمه نیز می زند. ما در اتلیه نوزاد و کودک بجای لباسهای معمول از لباس،کلاه و زیورآلات خاص اتلیه کودک و نوزاد خودمان استفاده می نماییم. ما از فونها ، سبدها و زیر اندازهای خاصی با حفظ اصول زیبای شناسی، بهره می گیریم که این وسایل متعلق به اتلیه عکس کودک زویا می باشند و اصلا نیازی به آوردن وسایل توسط والدین به اتلیه نوزاد ما نیست. نمونه های دیگری از عکسهای نوزاد 0 تا 2 ماهه را در گالری عکس نوزاد سایت اتلیه کودک زویا برای همه سنین نیز می توانید ببینید. همچنین شما می توانید علاوه بر اسبابهای نوزادتان از امکانات اتلیه نوزاد و کودک ما نیز بصورت رایگان استفاده نمایید و برخی نمونه های لباس و وزیورآلات اتلیه نوزاد زویا را در صفحه لباس ،کلاه و زیورآلات خاص اتلیه کودک زویا مشاهده نمایید.آتلیه نوزاد خوب با عکس نوزادان تازه به دنیا آمده ایرانی در کرج،اتلیه کودک، اتلیه عکس کودک، اتلیه عکاسی کودک، عکاسی کودک حرفه ای در کرج

گالری عکس نوزاد 3 تا 6 ماهه را نیز ببینید  که مشابه همین گالری عکس نوزاد 5 تا 25 روزه و تم عکسهای آن نزدیک به نوزادان کوچکترشان نیز هست.

 

برای اطلاعات کامل راجع به سبک و سیاق و شرایط اتلیه کودک فتوزویا(photozoya) در عکاسی کودک و نوزاد و گرفتن نتیجه بهتر، گالریهای دیگر سایت اتلیه کودک زویا را در سایت جدید آتلیه عکس زویا ملاحظه نمایید.

لطفا از این پس فقط از سایت جدید اتلیه کودک زویا دیدن فرمایید:

www.photozoya.ir

www.photozoya.ir

-آتلیه عکس نوزادphotoaoya.com-،فتوزویا،photozoya.com

آتلیه نوزاد-اتلیه نوزاد-گالری عکس نوزاد ،اتلیه عکس نوزاد...

آتلیه نوزاد زویا


ما همچنين سئوالات رایج مشتریان گالری عکس نوزاد زویا را از قبیل نحوه رزو وقت ،امکانات آتلیه نوزاد ،وسایل مورد نیاز برای عکاسی از نوزاد،فونها، دکورها،روش کار و غیره را در صفحه ساعتی در آتلیه کودک بطور مفصل شرح داده ایم.اشانتیونها و هدایای فصلی اتلیه کودک را نیز در لینکی به همین نام مشاهده نمایید.عکاس نوزاد،زویا بهترین اتلیه کودک در کرج

عکس نوزاد خوابیده در آتلیه عکاسی زویا


اتلیه حرفه ای عکس نوزاد زویا شعبه ای ندارد.


اتلیه نوزاد حرفه ای با دکورهایخاص نوزادی

 

سبد حصیری عکس نوزاد بالا را نیز خودم با دستهای خودم بافتم و قصدم این بود که که بسیار خاص تر و متفاوت تر از سبد های بازاری باشد و سعی نمودم نظم زیادی در بافت آن بکار نبرم.

دکر خاص عکس نوزاد که به تازگی آماده شده.


آتلیه عکس نوزاد زویا دکورهای بسیاری برای سنین مختلف تدارک دیده است.


عکاسی از نی نی در اتلیه نوزاد


نوزاد در خواب


آتلیه عکاسی نوزاد

عکاسی بصورت عکس نوزاد بالا صرفا برای نوزادان حدود 20 روز تا یک ماه که در صورتی که خواب بسیار سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد.

به خاطر علاقه زیادی که برخی والدین به دکور جنگلی پیدا نموده اند با استفاده از پروانه های برجسته چاپی برش خورده و شاخه های زیبای انگور کمی تغییر در دکور جنگل بوجود آوردم تا برای عکاسی از نوزاد حدود 20 روز که خواب سنگین داشته باشد ،یک فضای رویایی زیبا فراهم شود.

بعض نوزادان نیز بسیار صبور ،آرام و خوش خواب هستند که خوش به حالشان چون بیشتر تایمی که در آتلیه به سر می برند را خوابند و من فرصت بسیاری برای عکاسی خواب نوزاد دارم.

 

 


نوزاد یک ماهه در آتلیه به خواب رفته است

 

عکسهای سیاه و سفید نوزاد نیز بسیار زیبا است.


نوزاد زیبا در اتلیه


آتلیه عکاسی از نی نی و نوزاد


آتلیه در کرج


نی نی نازی که در آتلیه از وی عکاسی شده است.نی نی و نوزادعکس نوزاد در سبد حصیری زیبا در حالی که در آتلیه عکاسی به خواب رفته است.


برای عکاسی نوزاد در سبد های عمودی آتلیه مانند سبد بالا نوزاد شما باید در حالت خواب عمیق باشد و حتما بایستی در حالت دمر قرار بگیرد و در صورتی که بیدار باشد و یا برای حالت گرفتن به دلیل هشیاری مقومت نماید عکاسی از نوزاد در این سبد ها دشوار یا غیر ممکن خواهد بود.آتلیه نوزاد زویا با دکورها و وسایل فوقالعاده-آتلیه عکس نوزاد-آتلیه نوزاد خوب و حرفه ای در کرجیک سایت با تعداد زیادی عکس از نوزاد و نی نی


نوزاد عکس بالا پسر می باشد.


نوزاد 1 ماهه در سبد حصیری در آتلیه خوابیده است.


آتلیه کودک در کرج

 

نوزاد خوشگل دختر و عکس نوزاد با تل نباتی


نوزاد عکس بالا پسر نوزاد 1.5 ماهه می باشد.


عکس نوزاد با پر آبی در فون آبی


نوزاد در حالت خواب

عکس بالا مخصوص نوزادانی است که خواب بسیار سنگین دارند و  عکاسی آن فقط در حالت خوابیده و دمر قابل انجام است.


پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی زویا


 عکاس کودک-گالری کودک ایرانی-عکس کودک و نوزاد


 عکاسی نوزاد بصورت عکس بالا صرفا برای نوزادان حدود یک ماه که خواب سنگین دارند و قابل پز دادن در خواب هستند میسر میباشد. نوزاد عکس بالا (روشا کوچولو) در هنگام گرفتن این عکس 35 روزه بوده  است. عکس بالا از نوزادان پسر نیز پرفته می شود.


ددکور قدیمی جنگلی آتلیه زویا در عکس زیر که به نمای 3 عکس بالا تغییر یافته است در عکس زیر:


پسر جنگل یا دختر جنگل در اتلیه عکاسی زویابرای ساخت دکور عکس بالا از یک سبد حصیری برای پایه کار استفاده شد و حدود 80 دکمه در سایزهای مختلف و با رعایت هارمونی گرم کرم ، قهوه ای و صورتی خریداری شده و با چسب مخصوص بر روی سبد چسبانده شده اند . برای تزئین لبه های سبد نیز از طناب کنفی استفاده نموده ام . یک هد مخصوص هم که پسرانه و هم دخترانه  می باشد را برای آن ساخته ام و بیشتر قصدم استفاده از آن برای نوزادان پسر بوده است و برای دختران و هم پسران طراحی شده است.

 

نی نی ها و نوزادان ناز


نی نی ناز و خوشگل

آتلیه عکس نوزاد


نوزاد در دکور خاص عکاسی با تم جنگل

به آدرس اینستا گرام آتلیه زویا بپیوندید.
baby_photographer_photo_zoya@
آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
,


آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com


آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com


آتلیه عکس زویا،اتلیه زویا ،photozoya.com,
photozoya.com


photozoya.comزویا در کرج،در کرج،اتلیه کودک در کرج


 

 

 

 

 

 

 

 

Get our toolbar!

تصویر تصادفی

رأی گیری

هیچ رأی گیری موجود نمی باشد