عکاسی تخصصی کودک و نوزاد

عکاسی تخصصی کودک و نوزاد

گزیده ای از آرشيو بزرگ عکس کودکان و نوزادانی که از حالات خواب و بيداری آنها در آتلیه عکاسی کودک تخصصی زویا عکاسی شده است، در گالری های عكس کودک و نوزاد سایت از سن 0 تا 7 سال در حدود 400 عکس قرارگرفته است. این عکس ها شامل تعداد زیادی تک عکس کودک و نوزاد و تعدادی هم صفحات آلبوم دیجیتال کودک و عکسهای ترکیبی می باشند. اگر با دقت ببینید متوجه تکرار دکورها،لباسها و روشهای عكاسی از کودک و نوزاد زویا در گالريهای عكس کودک گردیده و با فونها،لباسها و امکانات آتلیه کودک زویا آشنا خواهید شد.

...
لباسها، کلاه ها و زیورآلات ویژه آتلیه عکاسی کودک زویا

لباسها، کلاه ها و زیورآلات ویژه آتلیه عکاسی کودک زویا

آتلیه کودک و نوزاد زویا برای بخشیدن زیبایی دو چندان به عکس های کودکان و نوزادان زیبای ایرانی و آسان نمودن کار خانواده ها در یافتن لباس، کلاه و زیورآلات خاص کودکانه مناسب عکاسی برای فرزندانشان ، تعدادی لباس منحصر به فرد ،کلاه های خاص دخترانه و پسرانه و نیز زیورآلات زیبا و فانتزی را برای عکاسی از نوزاد و کودک طراحی نموده و تدارک دیده است. بنابر درخواست و سلیقه مشتری و مطابق با سایز و سن کودک و نوزاد از این لباسها و کلاههای ویژه كودكانه در مدلهای لباس حیوانات، کابوی، پری دریایی،فرشته(فرشته گل دار در چند رنگ)،لباس روستایی، لباس سرخپوستی ، بابا نوئل،فرشته بالدار و.... بدون دریافت هزینه و کاملا رایگان در آتلیه کودک استفاده می شود. برخی از این نمونه ها را در صفحه لباسها و كلاهای خاص کودک فتوزويا مشاهده نمایید.

...
هدایای فصلی آتلیه کودک و بارداری زویا

هدایای فصلی آتلیه کودک و بارداری زویا

علاوه بر هدایا و اشانتیونهایی که تحت عنوان هدايای فصلی ویژه در نظر داریم،مسابقات و هدایای ویژه ی دیگری نیز داریم که به معرفی آنها و شرایط دریافتشان پرداخته شده است. همه مشتریان عکس کودک و نوزاد فتو زویا(آتلیه تخصصی کودک زویا) با حداقل سفارش عکس تايين شده در صفحه سئوالات رايج، از هدایای عنوان شده در سایت بهره مند خواهند شد و برای شرکت در مسابقه عکس تابستان و پاییز آتلیه عکس نوزاد که برای کوچکترین نوزادان تعریف نموده ایم نیز شرط خاصی غیر از سن نوزاد و سفارش عکس به آتلیه وجود ندارد.شما بانوان باردار که نوزاد خود را نیز پیش از 2 ماهگی به آتلیه کودک و نوزاد زویا برای عکاسی بیاورید می توانید ضمن دریافت اشانتیون خود بر اساس میزان سفارشتان، طبق شرایط صفحه هدایای فصلی یک عکس مضاعف نیز دریافت نمایید.

...

صفحه اصلی

گالری عکس کودک

آتلیه کودک فتو زویا

کودک-پدر همینطور که می دانید ،عکاسی پرتره تخصص ماست و ما در زمینه عکاسی پرتره و اسپرت خانمها، آقایان و عکس خانوادگی نیز به صورت تخصصی فعالیت داریم اما از آنجا که امکان نمایش عکس بانوان و خانوادگی که خانمها در آن هستند در سایت فتو زویا وجود ندارد، ما صرفا عکس پرتره آقایان را در گالری پرتره آقایان سایت قرار داده ایم اما یک گالری جدید به سایت اضافه شده است که گالری عکس پدر و کودک نام دارد و از این پس عکسهای پدر با کودک و نوزاد در این گالری بطور مجزا نیز قرار خواهد گرفت.

دکور عکس کودک ما در آتلیه تخصصی کودک زویا دکورها و فونهای مخصوصی را برای عکاسی از نوزادان تدارک دیده ایم که همواره بر تعدادشان افزوده می گردد. در حال حاضر 13 گالری عکس کودک و نوزاد سایت فتو زویا حاوی نمونه های مختلف این فضاهاست که برای کودکان چیده میشوند و سعی نمودیم تا فانتزی، منحصربه فرد و مناسب با سن کودکان آنها را طراحی نماییم.از استفاده اجسام سخت، خطر زا و قابل فرسوده شدن نیز پرهیز نموده ایم و نمای طبیعی آنها در نطر شما ،قدرت طراحی و توانایی در انتخاب مواد و متریالهای مناسب عکس نوزاد و کودک توسط ما را نشان می دهد.

 

آتلیه با لباس مخصوص عکاسی

 

 

 

ما لباس ،کلاه و زیور آلات ویژه ای را برای جذابیت بیشتر عکس نوزادان و کودکان طراحی می نماییم،میسازیم و در اختیار مشتریان آتلیه قرار می دهیم و البته در نگهداری و تمیز و بهداشتی بودن محیط آتلیه کودک و لباسهایمان نیز کوشا هستیم.2 لباس جدید برای نوزادان پسر به لباسهای آتلیه زویا افزوده شده است که شامل ست لباس پیشی و خرگوش پسرانه می باشد و بزودی عکس آنها نیز به گالری عکس نوزاد 2 تا 4 ماهه و عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه افزوده خواهد شد.

ست نوزادی پیشی برای نوزادان زیر 2 ماه پسر را در گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه و صفحه لباس،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه کودک زویا ببینید.

چند ست جدیدتر نوزادی دخترانه و پسرانه به آرشیو افزوده شده است که بزودی عکس آنها را خواهید دید.

آموزش فتوشاپ مطالب جدید آموزش فتوشاپ تحت عنوان روتوش عکس پرتره و یک مطلب جدید دیگر  تحت عنوان برش عکس در ابتدای هفته آموزش داده خواهد شد. شما علاقه مندان نرم افزار فتوشاپ می توانید اسرار فتوشاپ حرفه ای و نکته های خاص تکنیکی آموزش داده شده را بر اساس  تجارب شخصی و حرفه ای فتو زویا در صفحات آموزشی مطالعه نمایید و از آنها بهره ببرید.

آموزش برش عکس پرتره بویژه موها با فتوشاپ(جدید)

طراحی نوعی آلبوم دیجیتال با فتوشاپ(جدید)

آموزش روتوش عکس با استامپ و پچ با فتوشاپ(جدید)

آلبوم دیجیتال کودک-نوزاد

 

 

 

ما به غیر از عکاسی کودک برای کودکان و نوزادانی که از آنها عکاسی نموده ایم به سفارش والدینشان آلبوم دیجیتال نیز طراحی می نماییم.شما می توانید در سنین مختلف و روزهای متفاوت آنها را به فتوزویا برای عکاسی و تدارک آلبوم دیجیتالی بیاورید و یا در یک جلسه از عکسهای آنها برای آلبومشان انتخاب نمایید.نمونه های آلبوم دیجیتال کودک و عکسهای ترکیبی را در گالری آن مشاهده نمایید.


 


سایت فتو زویا شامل چندین گالری با بیش از 400 نمونه عکس کودک و نوزاد در حالات مختلف می باشد که از آرشیو خود برگزیده و در سایت  گنجانده شده است.گالری ها به ترتیب سن و مناسبت و حالات کودک دسته بندی شده اند و همواره عکسهای جدید به گالری های کودک و نوزاد افزوده می شود . یک گالری جدید به نام گالری عکس هفته نیز در سایت قرار گرفت که بصورت هفتگی و حتی شاید روزانه عکسهای آن تغییر خواهد کرد.

ما همپنین از نوزادان زیر بیست روز در منزل و 20 روز به بالا در آتلیه و در هنگامی که خواب هستند عکاسی می کنیم که البته این کار نیاز به مهارت، صبر و حوصله و صرف زمان زیادی دارد.بهترین سن برای عکاسی از خواب نوزاد از زمان تولد تا 2 ماهگی می باشد که خوابشان عمیق است و بهتر می توان در حالات آنها تصرف نمود.گالری عکس خواب کودکان و نوزادان را ببینید و لذت ببرید.

 

 

 

 

مشتریان فتوزویا در صورت علاقه می توانند در مسابقه خاطره نویسی درباره کودک فصل بهار فتو زویا شرکت نمایند و از جوایز آن بهره مند شوند.محلت ارسال فقط تا 15....

سورپرایز و جوایز ویژه جدید برای مسابقه خاطره نویسی و تمدید مسابقه برای فصل تابستان

یک قسمت جدید به سایت افزوده شده است تحت عنوان آموزش تهیه خوراکی ،دسر و شیرینی برای کودک که مطالب این بخش از این پس نیز توسط مدیران سایت آتلیه زویا نوشته خواهد شد و مسابقه به خاطر گرفتاری و مشغله و استقبال کم شما عزیزان حذف گردید . یک مطالب جدید که آموزش داده خواهد شد نیز دونات و نوعی فرنی خوشمزه است به سایت افزوده شدند و نوعی لازانیای سبزیجات نیز به تازگی آموزش داده شده است.

آموزش پخت دونات برای کودک

نوعی کرم و فرنی خوشمزه با موز و سیب

شیرینی تخم مرغی با گردو یا بادام

آموزش روتوش عکس با استامپ و پچ

نوعی لازانیای سبزیجات با پنیر

نوعی لازانیا با سبزی،ماهی تن و  مرغ

دستور تهیه نوعی ادویه برای لازانیا و پیتزا و ...

نوعی دسر ژله ای چند رنگ خوشمزه و زیبا(جدید)

دسر کدو حلوایی کدو تنبل(جدید)

پوره سیب زمینی با فیله مرغ و جوانه(گندم،ماش یا شبدر)

پوره ذرت، نخود سبز و لوبیا چیتی(جدید)

اگر مایلید پای شکلات درست کنید دستور کرم شکلاتی یا فرنی سایت را مطالعه نمایید چون درس های بعدی، پای شکلات و سیب و موز می باشند.

لباسها و زیورآلات جدید فتوزویا(زنبوری،خرگوشی پسرانه ،2 لباس فرشته جدید،لباس عروس، لباس پسر جنگل، شیر و..)

تغییر آدرس پستی آتلیه

گالری عکس هفته به سایت افزوده شد.

آتلیه تخصصی کودک -در کرج
آتلیه عکس کودک در کرج،تخصصی کودک...
آتلیه عکس بارداری در کرج

فتو زویا

گالری عکاسی کودک
0 نظر

Get our toolbar!

persian french

بر چسب های گالری عکس کودک

آتلیه کودک،آتلیه عکاسی کودک،آتلیه عکس کودک،آتلیه عکس،آتلیه،گالری عکس کودک،گالری عکاسی،گالری کودک،کودک،نوزاد،آتلیه عکاسی نوزاد،گالری عکس نوزاد،عکاسی تخصصی نوزاد،عکس بارداری،آتلیه بارداری،عکاسی از دوران بارداری،عکاس دوران بارداری،گالری عکس بارداری،آتلیه عکس بارداری،آتلیه زویا، عکاسی از نوزاد،عکاسی از خواب نوزاد، عکس نوزاد زیبا،نوزاد تازه متولد شده،عکاس کودک،عکاس،آموزش فتوشاپ،آموزش فتوشاپ تخصصی،عکس نوزاد خوابیده،خواب نوزاد،عکس خواب نوزاد،عکس خانوادگی،پرتره نوزاد،عکاسی پرتره کودک،عکس زن باردار،عکس زن حامله،عکس نوزاد،آتلیه تخصصی کودک،آتلیه عکس بارداری،عکس بانوان باردار،مسابقه خاطره نویسی،آموزش تهیه خوراکی برای کودک،گالری عکس پدر و کودک ،برش عکس با فتوشاپ،برش مو در فتوشاپ،آموزش برش مو،کودک ناز خوشگل،عکس کودک زیبا،گالری عکس کودک ناز،آتلیه عکاسی بارداری،آتلیه بارداری،عکس آتلیه کودک،آتلیه عکس تخصصی کودک، اتلیه کودکان،آتلیه نوزاد،عکاس نوزاد متبهر،اتلیه نوزاد و کودک،عکس نوزاد خوشگل، عکس نوزاد ناز،زیباترین نوزادان،نوزادان ایرانی،عکاسی از نوزاد، عکس نوزاد خوابیده در سبد، گالری عکس خواب نوزاد،خواب نوزادان،نوزاد در خواب،دکور عکس نوزاد،آتلیه خوب، آتلیه عکس کودک و نوزاد ایرانی،عکس خانم باردار، نی نی خوشگل،آموزش غذا،خوراکی،دسر،کرم موزی،آتلیه عکاسی،پوره سیبزمینی،آموزش دسر،شیرینی،غذای کودک، شیرینی کودک،دسر برای کودک،دسر ژله ای،ژله چند رنگ،لازانیا، لازانیای سبزیجات،پوره ذرت، لازانیا با ماهی،لازانیای مرغ،کدو حلوایی، دسر کدو حلوایی،پای شکلات،پای، طرز تهیه پای شکلات،پوره مرغ و جوانه،دونات،پخت دونات،پختن فرنی،پای شکلاتی خوشمزه،جوانه گندم و ماش،پوره نخود سبز و لوبیا ،ژله با ماست،عکس کودک ناز،کودک خوشگل،کودک بامزه،آتلیه تخصصی،آتلیه عکاسی حرفه ای،آتلیه کودک با پرسنل خانم،

كاربران آنلاین

ما 17 میهمان آنلاین داریم

تصویر تصادفی

رأی گیری

رای گیری

نتایج