سایت جدید آتلیه عکس کودک،نوزاد و بارداری زویا

سایت جدید آتلیه عکس کودک،نوزاد و بارداری زویا

گالری های سایت آتلیه عکس زویا از این پس در سایت جدید فتوزویا بروز خواهند شد.سایت جدید در حال آماده سازی میباشد. لطفا از سایت جدید با کلیک بر روی این لینک دیدن فرمایید.

...
دکورها و امکانات اتلیه کودک زویا در سال جدید

دکورها و امکانات اتلیه کودک زویا در سال جدید

گزیده ای از آرشيو بزرگ عکس کودک و نوزاد در گالری های عكس کودک و نوزاد سایت photozoya.ir از نوزاد 5 روزه تا 7 سال،قرارگرفته است. دکورها و لباسهای جدید مانند دکور هفت سین جدید 1396، نیز برای عکاسی در سال جدید طراحی و ساخته شده اند که نمونه های آنها در گالری های عکس سایت اتلیه موجود هستند.

...
لباس، کلاه و زیورآلات خاص آتلیه عکس کودک زویا

لباس، کلاه و زیورآلات خاص آتلیه عکس کودک زویا

آتلیه کودک و نوزاد زویا برای بخشیدن زیبایی دو چندان به عکس های کودکان و نوزادان زیبای ایرانی و آسان نمودن کار خانواده ها در جستجو رای تهیه لباس، کلاه و زیورآلات خاص کودکانه که مناسب عکاسی برای فرزندانشان باشند و عکس کودک و نوزاد را زیباتر نمایند، تعداد زیادی لباس منحصر به فرد ،کلاه های خاص دخترانه و پسرانه و نیز زیورآلات زیبا و فانتزی را برای عکاسی از نوزاد و عکاسی از کودک طراحی نموده و تدارک دیده است. بنابر درخواست و سلیقه مشتری و مطابق با سایز و سن کودک و نوزاد از این لباسها و کلاههای ویژه كودكانه در مدلهای لباس حیوانات، کابوی، پری دریایی،فرشته(فرشته گل دار در چند رنگ)،لباس روستایی، لباس سرخپوستی ، بابا نوئل،فرشته بالدار و.... بدون دریافت هزینه جداگانه در آتلیه کودک استفاده می شود. برخی از این نمونه ها را در صفحه لباس و كلاه و زیورآلات خاص آتلیه عکس کودک زویا میتوانید مشاهده نمایید. ایده طراحی و همچنین ساخت این لباسها و تزئینات کودکانه خاص آتلیه زویا می باشد و هرکدام برای یک گروه سنی و بر اساس تجربه آماده شده اند.

...

صفحه اصلی


آتلیه عکاسی کودک

آتلیه عکس کودک، آتلیه عکس بارداری و خانوادگی فتو زویا

آتلیه کودک

.......................................................

راه اندازی سایت جدید آتلیه عکس زویا به این آدرس:

http://www.photozoya.ir

حتماً از هم اکنون از سایت جدید اتلیه زویا دیدن فرمایید.

www.photozoya.ir

.....................................

کودک-پدر همینطور که می دانید ،عکاسی پرتره تخصص ماست و ما در زمینه عکاسی پرتره و اسپرت خانمها، آقایان و عکس خانوادگی نیز به صورت تخصصی فعالیت داریم اما از آنجا که امکان نمایش عکس بانوان و خانوادگی که خانمها در آن هستند در سایت فتو زویا وجود ندارد، ما صرفا عکس پرتره آقایان را در گالری پرتره آقایان سایت قرار داده ایم اما یک گالری جدید به سایت اضافه شده است که گالری عکس پدر و کودک نام دارد و از این پس عکسهای پدر با کودک و نوزاد در این گالری بطور مجزا نیز قرار خواهد گرفت.آتلیه عکاسی،آتلیه عکس اتلیه کودک در کرج،اتلیه تخصصی کودک...،آتلیه عکس بارداری در کرج،آتلیه عکاسی فوق حرفه ای با امکانات خاص زویا در کرج،آتلیه کودک در کرج،آتلیه عکاسی کودک در کرج، زویا،آتلیه کودک در کرج،آتلیه عکاسی،اتلیهکودک، عکاسی کودک در کرج، اتلیه کودک در کرج،آتلیه کودک خوب،اتلیه کودک ،اتلیه کودک در کرج،اتلیه کودک در کرج،
آتلیه کودک

دکور عکس کودک ما در آتلیه تخصصی کودک زویا دکورها و فونهای مخصوصی را برای عکاسی از نوزادان تدارک دیده ایم که همواره بر تعدادشان افزوده می گردد. در حال حاضر 13 گالری عکس کودک و نوزاد سایت آتلیه کودک فتو زویا حاوی نمونه های مختلف این فضاهاست که برای کودکان چیده میشوند و سعی نمودیم تا فانتزی، منحصربه فرد و مناسب با سن کودکان آنها را طراحی نماییم.از استفاده اجسام سخت، خطر زا و قابل فرسوده شدن نیز پرهیز نموده ایم و نمای طبیعی آنها در نطر شما ،قدرت طراحی و توانایی در انتخاب مواد و متریالهای مناسب عکس نوزاد و کودک توسط ما را برای آتلیه عکاسی کودک نشان می دهد.

آتلیه با لباس مخصوص عکاسی


ما انواع لباس ،کلاه و زیور آلات خاص در اختیار مشتریان آتلیه عکس کودک زویا قرار می دهیم و البته در نگهداری و تمیز و بهداشتی بودن محیط آتلیه کودک و لباسهایمان نیز کوشا هستیم.2 لباس جدید برای نوزادان پسر به لباسهای آتلیه کودک زویا در  کرج افزوده شده است که شامل ست لباس پیشی و خرگوش پسرانه می باشد و بزودی عکس آنها نیز به گالری عکس نوزاد 2 تا 4 ماهه و عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه افزوده خواهد شد.

ست نوزادی پیشی در گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه و صفحه لباس،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه کودک زویا ببینید.

ست  نوزادی دخترانه و پسرانه به آرشیو اتلیه کودک زویا افزوده شده است که بزودی عکس آنها را خواهید دید.

آلبوم دیجیتال کودک-نوزاد
ما به غیر از عکاسی کودک برای کودکان و نوزادانی که از آنها عکاسی نموده ایم به سفارش والدینشان آلبوم دیجیتال کودک نیز طراحی می نماییم.شما می توانید در سنین مختلف و روزهای متفاوت آنها را به فتوزویا برای عکاسی کودک و تدارک آلبوم دیجیتالی بیاورید و یا در یک جلسه از عکسهای آنها برای آلبومشان انتخاب نمایید.نمونه های آلبوم دیجیتال کودک و عکسهای ترکیبی را در گالری عکس کودک آن مشاهده نمایید.


سایت آتلیه عکس کودک زویا(فتو زویا )شامل چندین گالری می باشد که از آرشیو خود برگزیده و در سایت  گنجانده شده است.گالری ها به ترتیب سن و مناسبت و حالات کودک دسته بندی شده اند و همواره عکسهای جدید به گالری های کودک و نوزاد افزوده می شود . 

ما همچنین از نوزادان زیر بیست روز در منزل و 20 روز به بالا در آتلیه عکاسی کودک زویا و در هنگامی که خواب هستند، عکاسی می کنیم که البته این کار نیاز به مهارت، صبر و حوصله و صرف زمان زیادی دارد.

لباس،کلاه و زیورآلات خاص اتلیه زویا(زنبوری،خرگوشی پسرانه ،2 لباس کردی،لباس گربه جدیدتر،2 لباس فرشته جدید،لباس عروس، لباس پسر جنگل، شیر و..)

گالری عکس هفته به سایت اتلیه کودک زویا افزوده شد.

5 ست و فضای جدیدعکس نوزاد پسرانه و دخترانه برای 0 تا 2 ماهه ها به کلکسیون اتلیه کودک زویا اافزوده شد.

5 ست (لباس،تزئینات و زیورآلات) و فضای جدید عکس کودک پسرانه و دخترانه نیز برای 6 ماهه تا 1 ساله ها افزوده شده است که میتوانید در گالری سن آنها ببینید. آتلیهکودک
گالری
عکس کودک 6 ماهه تا 1 ساله اتلیه کودک زویا

ست جدید به آرشیو آتلیه کودک زویا افزوده شده است که بزودی در سایت قرار خواهد گرفت،برای مشاهده ست های موجود آتلیه به صفحه لباس،کلاه و زیورآلات خاص آتلیه کودک زویا بروید.

عکسهای جدید در 5 گالری عکس کودک، گالری عکس هفته ،گالری عکس نوزاد 0 تا 2 ماهه،گالری عکس نوزاد 2 تا 4 ماهه و گالری عکس کودک 6 ماهه تا 1 ساله سایت آتلیه کودک فتو زویا قرارگرفت.فتو زویا (آتلیه عکاسی)کرج،اتلیه کودک کرج،آتلیه کودک کرج،بهترین آتلیه کودک ،اتلیهکودک، آتلیه  کودک،آتلیهکودک،اتله کودک

اینستاگرام:

baby_photographer_photo_zoya@آتلیه عکاسی کودک زویا

گالری عکس کودک

اتلیه کودک زویا

0 نظر

تصویر تصادفی

رأی گیری

هیچ رأی گیری موجود نمی باشد